Reklamační řád 

Pokud objednané zboží při dodání nebo v záruční lhůtě vykazuje vady jiné, než odpovídá obvyklému používání nebo opotřebení, má zákazník právo uplatnit reklamaci.

Pokud na výrobku objevíte vadu, nezapomínejte, že veškeré naše kabelky jsou vyráběny ručně, a proto je nutné tento výrobek reklamovat bez zbytečného prodlení a není možné ho dále využívat.

Zboží lze reklamovat v jeho záruční době, která činí 24 měsíců od data nákupu. Tato záruka se nevztahuje na opotřebení věci, které způsobíte běžným užíváním zboží. U věcí prodávaných za sníženou cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které jsme vám slevu poskytli. Záruka se rovněž nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou anebo nevhodnou manipulací, tudíž v rozporu s návodem k údržbě.

Doporučujeme zákazníkům, aby z důvodů lepší prokazatelnosti reklamaci uplatnili písemně e-mailem na zdenka@sidonie-design.cz a uvedli vedle výstižného popisu vady a zboží, kterého se vada týká, také variabilní symbol dodávky. Reklamované zboží včetně dokladu o nákupu je třeba zaslat doporučeně na adresu prodávajícího (Sidonie Design a Látky, Solná 2576/3, 70200 Ostrava).

O reklamaci prodávající rozhodně ihned, ve složitých případech do 3 pracovních dnů.


Souhlasím

Tato stránka využívá soubory cookie ke své funkčnosti Více informací